У Полтавській митниці нагадали, коли зростуть штрафи для власників "євроблях"

Суми штрафів сягатимуть 170 тисяч гривень.

Незабаром власники нелегалізованих автомобілів на єврономерах будуть сплачувати штрафи розміром до 170 тисяч гривень. Про це повідомили в Головному управлінні Державної фіскальної служби у Полтавській області.

За інформацією Полтавської митниці ДФС, покарання чекає на тих власників автівок на іноземній реєстрації, які не розмитнили їх до 24 травня 2019 року.

"До уваги власників авто на "єврономерах". Відповідальність за знаходження нелегалізованих авто на митній території України у травні 2019 року значно зросте. Від кінця травня поточного року штрафні санкції, що застосовуватимуться, зростуть до 170 тисяч гривень. А в окремих випадках передбачається можливість застосування конфіскації таких авто", – розповів перший заступник начальника митниці Василь Воронько.

При цьому він додав, що покарання чекає не лише на тих, хто безпосередньо ввозив машини в Україну. Штрафуватимуть і тих, хто ними керує.

"Одним із завдань митниці є боротьба з порушеннями митних правил. Разом з тим, акцентуємо Вашу увагу, що митниця не є каральним органом, метою якого є притягнення до адміністративної відповідальності", - наголосив Василь Воронько.

Нагадаємо, українці мали змогу розмитнити авто на єврономерах зі знижкою у 50% до 22 лютого 2019 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію