У Лубенському лісгоспі висадять гібриди тополі

Вирощування її дає можливість за короткий час одержати велику кількість деревини, а це має важливе значення для малолісних районів з добрим ґрунтом та сприятливими кліматичними умовами.

Лубенські лісівники розпочали підготовку до посадкової кампанії ще з середини лютого. Зокрема, до висаджування тополі. Це дерево найбільш швидкоросле і високопродуктивне  у порівнянні з іншими породами дерев. Вирощування її дає можливість за короткий час одержати велику кількість деревини, а це має важливе значення для малолісних районів з добрим ґрунтом та сприятливими кліматичними умовами (переважно зона Лісостепу). Про це інформує прес-служба Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

"Щороку в ДП "Лубенський лісгосп" відбувається заготівля тополевого пруття, з якого згодом заготовлять живці. Тополевий живець -  це кілочок приблизно 20- 30 см завдовжки та діаметром не більше 1,2-1,7 см, на якому міститься 3-4 міжвузля бруньок. Робота по посадці тополі гібридних сортів виконується щороку, тому прути, як правило, не перевищують потрібних розмірів", – розповів головний лісничий підприємства Юрій Крекотень.

В умовах підприємства найкраще себе зарекомендували такі види тополі гібридної: Тронко, Львівська, Лубенська, Новоберлінська, Гулівер, Сакрау 79, Сакрау 45/51, Робуста16. У віці 15 років мають запас в середньому 350-450 м3/га.

Нагадаємо, на території Полтавської області почали посадкову кампанію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію