У Гадяцькому районі нелегально жив громадянин Індії

Незважаючи на факт скорочення терміну перебування в Україні, чоловік не виїхав з країни і продовжував незаконно перебувати на території району. 

У рамках проведення операції "Мігрант", працівники сектору реагування патрульної поліції Гадяцького району виявили факт незаконного перебування в Україні громадянина Індії 1998 року народження.

Працівники поліції встановили, що незважаючи на факт скорочення терміну перебування в Україні, чоловік не виїхав з країни і продовжував незаконно перебувати на території Гадяцького району. 

Гадяцькі патрульні виявили іноземця в одному із житлових секторів міста Гадяч та доставили до Гадяцької міграційної служби, де на нього склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 203 КУпАП ("Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України").  

У поліції нагадують, що профілактична операція "Мігрант" триватиме до кінця травня. Цільові превентивні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері здійснюються спільними силами Нацполіції, Державної міграційної та Державної прикордонної служб України. Поліцейські перевіряють документи на наявність відповідних відміток про законний перетин кордону, легальних підстав для перебування в Україні та дотримання порядку продовження строків перебування іноземців. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію