Цими вихідними в Полтаві провели третій щорічний Всеукраїнський фестиваль зі спортивних танців пам’яті Олега Рагуліна

На паркет вийшли майже сімсот пар школярів різного віку. Одним із суддів турніру став учасник та режисер відомого українського шоу-проекту «Танці з зірками», хореограф Дмитро Дікусар.

Танцювальний турнір розпочав емоційний флеш моб. Так би мовити, для позитивного «розігріву» перед напруженою хореографічною "битвою". Ошатні й стрункі, юні танцюристи розминаються, чекають черги вийти на паркет. 

Марія Сорочинська, учасниця фестивалю зі спортивних танців пам’яті Олега Рагуліна

- На танці мене привели батьки після першої прем’єри шоу «Танці з зірками». Вони ними захопилися і вирішили, що я маю теж опанувати цю майстерність.

Зареєструвались майже сім сотень пар учасників. Діти переважно з центрального регіону країни - Суми, Харків, Кропивницький, ПолтавЩина. Номінацій – безліч – залежно від віку, танцювального класу, рівня майстерності. Турнір присвятили Олегу Рагуліну – відомому метру хореографії, який зробив неабиякий внесок у розвиток бальних танців  в області, розказали організатори, представники Полтавського осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту.

Олександр Прокопенко, співорганізатор фестивалю зі спортивних танців пам’яті Олега Рагуліна

- Нас всіх єднає одна задача - розвиток та популяризація танцювального спорту на території міста й області. Тож ми зацікавлені, аби наші діти танцювали, тренувались, розвивались.

Один із суддів змагань, відомий хореограф Дмитро Дікусар, розповів: діти мають конкурувати, аби бачити свої помилки та прагнути до вдосконалення.

Дмитро Дікусар, суддя змагань, хореограф, учасник та режисер проекту «Танці з зірками»

- Я завжди оцінюю по тим самим критеріям, по яким оцінюю й себе. Це має подобатись глядачу. Так, спочатку мамі, тренеру, потім - всім іншим. Найголовніше - це має бути естетично красиво.

Зірка говорить - зрозуміти, що ти вийшов на професійний рівень, можна, коли справа приносить тобі гроші. Сам Дікусар вже чотири роки працює режисером у грузинському шоу «Танці з зірками». Згодом планує відкрити  студію, де танцювальні уроки поєднає із елементами фітнесу. Каже: танці – не лише пристрасть, але й спосіб життя та мислення. Інакше - не варто й продовжувати.

Дмитро Дікусар, суддя змагань, хореограф, учасник та режисер проекту «Танці з зірками»

- Моя друга освіта - психологія. Я писав дипломну роботу про мотивацію. Скажу, що змусити себе робити щось можливо, проте недовго. Якщо професія не твоя, ти не відчуваєш себе комфортно, ти - нещасливий. І немає сенсу продовжувати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію