Народний депутат України Артем Вітко має намір повернути престиж технічним професіям

Аби побороти занепад професійно-технічної освіти, він об'єднав зусилля з головою Комітету соцполітики. 

У Кобеляцькому Професійному аграрному ліцеї навчається 330 учнів. Тут вони можуть стати слюсарами, трактористами, кондитерами, перукарями тощо. 

Олег Бровко, директор Професійного аграрного ліцею м.Кобеляк 

- Всі спеціальності комбіновані. Тобто, учень одночасно в нас отримує спеціальності слюсар, тракторист та водій категорії С. Це вигідно при подальшому влаштуванні на роботу.

Для того, щоб підготувати фахівців високого рівня, необхідне сучасне обладнання. Фінансів на його закупівлю в цьому ліцеї та інших ПТУ країни немає. 

Яніна Монастеренко, заступник директора з навчально-виробничої роботи 

- Діти навчаються, наприклад, якщо ми візьмемо професію тракториста, вони працюють на старих радянських тракторах. Хоча нинішні фермери працюють на «Джондірах». Відповідно, це не дає ту кваліфікацію, яку вимагають наші фермери.

Аби повернути престиж технічних професій, народний депутат та за сумісництвом – президент Асоціації профтехосвіти Артем Вітко підписав угоду про співпрацю з головою Комітету соцполітики, представником профспілок у Верховній Раді. 

Народний депутат України Артем Вітко наголосив: питання гідного фінансування профтехосвіти він підійматиме у парламенті та всіляко привертатиме увагу чиновників до цієї проблеми. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Сьогодні дуже важливо об'єднатися саме навкого профтехосвіти. Задля того, щоб наша держава дійсно була державою. Щоб "вона виробляла" танки, літаки, щоб "вона будувала" кораблі, щоб вона розвивалася. Для цього потрібно зберігати профтехосвіту. Завтра не стане, не дай Бог, профтехосвіти, не стане держави. Лише юристи і економісти, при всій повазі до цих професій, не можуть робити ВВП країни.

Працівників Кобеляцького Професійного аграрного ліцею нардеп Артем Вітко нагородив почесними нагрудними знаками. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію