Полтаву в суботу відвідав Президент України Петро Порошенко

Метою його робочого візиту стала участь у засіданні Ради регіонального розвитку щодо розгляду питання про затвердження Плану перспективного розвитку Полтавщини на період 2019-2021 років. 

Близько 12:00 розпочалось засідання Ради регіонального розвитку. На сцену вийшли Президент України Петро Порошенко разом з Віце-прем'єр-міністром України Геннадієм Зубком, заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим та головою Полтавської облради Олександром Біленьким. Першим слово взяв Гарант.

Петро Порошенко, Президент України 

- Армія, а не будь-які меморандуми, є гарантом нашої незалежності, гарантом нашого суверенітету, гарантом нашої свободи, гарантом нашої державності і запорука безпеки кожного громадянина України і цілої Держави. І тому армія, і сектор безпеки були і залишаються для мене першим пріоритетом. 

Петро Порошенко також розповів про важливість реформ, які зараз втілюються в Україні. А саме: реформи освіти, медицини та децентралізація. Крім того, на засіданні Ради регіонального розвитку Президент призначив виконуючого обов'язки губернатора Полтавщини. Згідно з регламентом, ним автоматично мав стати Андрій Пісоцький. Проте його разом з Валерієм Головком наразі підозрюють у корупції. 

Петро Порошенко, Президент України 

- Сьогодні тут, у Полтаві, я хочу оголосити, що я підписав указ про звільнення пана Головка. І поки що виконувати обов'язки голови обласної державної адміністрації буде дуже добре вам відомий РоманТовстий. І перше, що вам випадає зробити, – це скоординувати план регіонального розвитку для Полтавської області.

Роман Товстий, в.о. голови Полтавської ОДА 

- Перш за все, я хочу подякувати за ту довіру кожного з присутніх. Я розумію ступінь відповідальності, але я впевнений в тому, що особисто я і та команда, яка працює на теренах Полтавщини, обов'язково гідно представить і втілить ті реформи, які ініційовані Президентом України, Верховною Радою і Кабінетом Міністрів.

Далі виступили Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко та голова Полтавської облради Олександр Біленький. Свої доповіді вони зосередили на темі децентралізації. 

Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр України

- Полтавська область має перспективу, над чим працювати, має конкретні напрямки, де потрібно зосередитись, але і досвід Полтавської області, і досвід громад є тим, який ми будемо поширювати по всій Україні.

Завершилось засідання Ради регіонального розвитку о 14.00. Далі Петро Порошенко зустрівся зі своїми виборцями на Театральній площі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію