У Полтаві відкрили оновлене відділення хіміотерапії

П’ятнадцять мільйонів гривень з обласного бюджету виділили на реконструкцію хіміотерапевтичного відділення, що працює при обласному клінічному онкологічному диспансері. 

Подібний капітальний ремонт  провели вперше. Замінили тепло- та водо- мережі, комплекс електропостачання. Змонтували систему вентиляції та кондиціонування. З’явилась автоматична пожежна сигналізація.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА

- Умови були вкрай негативні. Я очікую від того, що, створивши умови для перебування пацієнта, умови для роботи медичного персоналу, появиться більша довіра до самого закладу, з’явиться довіра між пацієнтом і медичним працівником. А це вже є, хоч і не на сто відсотків, успіх отримання певного  результату в лікуванні.

У хіміотерапевтичному відділенні змонтували й цілодобову систему моніторингу. Тепер лікарі щохвилинно спостерігатимуть за самопочуттям хворих. Пацієнти ж зможуть оперативно викликати лікаря у палату. Оновлене відділення прийме хворих вже на цьому тижні.

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- Більше п’ятнадцяти мільйонів використано для ремонту і закупки сучасного обладнання. Це вже технологічно сучасне відділення з новою апаратурою, з новими підходами до лікування. Ми розумієм, що зараз світ рухається в цьому напрямку. Ми, на жаль, встигаємо тільки доганяти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію