Комунальники-тепловики відзначили своє професійне свято

Щороку в березні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення України відзначають своє професійне свято. Відсвяткували День комунальника і полтавські теплоенергетики. «Полтаватеплоенерго» – найбільше в області за потужністю і кількістю споживачів послуг підприємство, що забезпечує повний цикл теплопостачання у Полтаві та чотирьох районних центрах області. 

Цього року з нагоди Дня комунальника теплоенергетиків зібрали у Палаці дитячої та юнацької творчості. Тут зустрілися нинішні працівники «Полтаватеплоенерго» й ті, які нині вже перебувають на заслуженому відпочинку. Ветерани підприємства з ностальгією згадують колектив, у якому колись працювали. А нинішні працівники мають змогу зустрітися з усіма колегами.

Єлизавета Окружко, інженер виробничої служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Дуже приємно бачити людей з якими я працювала. У нас дуже багато людей пішли на пенсійний відпочинок. Зараз така нагода всіх зустріти. Привітатися, побажати всім найкращого. Дуже длбре зустрічатися на цьому святі. 

Облік послуг, спілкування зі споживачами, тепломережі, котельні. Трудові будні теплоенергетиків проходять у роботі. Саме вони забезпечують теплом оселі понад двохсот тисяч споживачів у Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці та Котельві. Чимало працівників підприємства віддали роботі півжиття. Нині з них беруть приклад їхні молодші колеги.

Людмила Цимбальська, ветеран ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Пропрацювала 37 років. Це підприємство, на яке я ходила всі ці роки з задоволенням. Я пишаюся цим підприємством. Адже воно забезпечує теплом населення і бюджетину організацію нашого міста. Також турбується про людей, які працюють тут. 

Під час святкування згадали і тих теплоенергетиків, які не змогли бути присутніми в залі, адже продовжували забезпечувати рідне місто теплом, перебуваючи на робочих місцях.

Тетяна Антонова, головний бухгалтер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Працівники цього комунального господарства вони взяли на себе таке зобов'язання надавати послуги населенню та іншим споживачам. При цьому вкладають завжди душу та серце. А ще професіоналізм та все те, що вони знаюьб та можуть. 

Незважаючи на труднощі, підприємство продовжує дотримуватись стратегічного курсу на розвиток та модернізацію системи централізованого теплопостачання. 2018 рік став підтвердженням того, що за п’ятдесятилітню історію «Полтаватеплоенерго» навчилося долати перепони на своєму шляху.

Олександр Олексенко, в.о.генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- За цей час зроблені визначні здобутки. Підприємство розвинулось, підприємство досягло якихось вершин. Підприємство традиційно займає найперші місця в галузі. Інше - це проведення Всеукраїнської конференції та заходів на базі нашого підприємства. Це також є відзнакою підприємства. До цього були залучені предствники міжнародних фінансових організацій, представники Європейського союзу. Все пройшло на гарному рівні. 

За сумлінну працю цього дня теплоенергетики приймали слова вдячності, а також отримали грамоти та відзнаки від обласної влади та профспілкової організації. Присутніх у залі своїми яскравими виступами заряджали артисти Полтавської обласної філармонії і вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію