Ціна голосу на виборах у Полтаві: чи продадуть містяни свій вибір?

Цим цікавились у полтавців представники громадської організації «СМАРТ МЕДІА». Цими вихідними вони розпочали свій відеотур. У його рамках проводять тренінг та допомагають знімати ролики про чесний вибір. Маленькі відеозвернення, які стануть меседжем для інших громадян, наскільки важливий кожний голос під час виборів.

Олександр Лютий не вперше проявляє громадську активність у виборчий період. Тому цього дня він тут. Хлопець блуде учасником ролику. Та вважає, що варто сказати щось корисне та зрозуміле всім: і пенсіонерам, і дітям.

Олександр Лютий, учасник зйомок відеоролику

- Я активно спостерігаю за виборчим процесом. Неодноразово був спостерігачем на виборах місцевих, в областах та районних центрах. Намагаюсь якось впливати. 

У залі – представники організації та герої майбутніх роликів. Саме вони цього дня покажуть, наскільки важливо мати свою думку і не продати її. 

Ролики учасників мають стати мотивацією для інших громадян. Має звучати і основне кредо – «Не продавайтесь на користь чиїхось інтересів!», адже все залежить від самих людей. Продав голос – неси відповідальність за майбутнє, яке ти також продав.

Олександра Щукіна, керівник організації «СМАРТ МЕДІА»

- Критерії ролику такі: ролик повинен бути 30-50 секунд. У ролику має бути зміст, що виборці не повинні продавати свій голос і повинні бути виборці відповідальні. 

У рамках туру планують відвідати не одне місто. Фінал конкурсу відбудеться у Харкові у червні. Там мають і нагородити переможця. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію