Мешканців Миргорода просять не палити листя

Для вирішення цієї проблеми, а також з метою запобігання утворення несанкціонованих звалищ та утилізації весняного сміття, інспекція з благоустрою пропонує миргородцям звернутися до голів вуличних комітетів, щоб визначити місця для організованого збору сміття та його  вивезення.

В Інспекції з благоустрою ВЖКГ Миргородської міської ради звертаються до мешканців міста щодо обов’язковості весняного прибирання: наведення порядку на власній і прибудинковій територіяї, територіях підприємств, організацій, установ. Разом з цим виникає ще одне дуже проблемне питання – паління сміття, обрізаних гілок з дерев, торішнього листя. Частина мешканців скидає його на купи та спалює. У процесі згорання в повітрі зростає кількість шкідливих домішок: вуглекислого газу, оксидів азоту, сірки, звичайної сажі. Сморід від багать негативно впливає на стан здоров’я осіб похилого віку, людей з серцево-судинними захворюваннями.

"У разі виявлення порушень Правил благоустрою просимо звертатися в письмовому вигляді (з зазначенням конкретної особи порушника, місця порушення, часу та місця його проживання) до інспекції з благоустрою м. Миргорода за адресою: м. Миргород, вул. Я. Усика, 7, каб. 7 або за телефоном 5-40-05", - йдеться у повідомленні.

За порушення "Правил благоустрою території міста Миргорода" передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення". Остання передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі 340 – 1700 грн.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію