Міський центр соціальної адаптації для людей з особливим потребами «Пролісок» зібрав сьогодні інвалідів міста на традиційне чаювання

З нагоди державного свята до членів товариства з вітаннями й подарунками прийшли й працівники міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Для цих людей зустрічі у «Проліску» – як ковток повітря, коли разом дихається вільніше, поважається твоя особистість, а творчість цінується. На таких зібраннях члени міської організації інвалідів отримують найголовніше для них – щире спілкування у колі однодумців. Сьогодні вони зібралися після літнього відпочинку, аби розповісти одне одному про своє дозвілля, поділитися духовними надбаннями. Навіть ось така маленька поробка – це великий крок у подоланні своєї недуги й додаток до впевненості у власних силах.

Коли слухаєш, як проникливо читають тут вірші про найважливіше державне свято України, усвідомлюєш громадянську позицію цих людей, їхнє відчуття причетності до долі рідної країни. А тому так важливо, аби й надалі організацію не позбавляли можливості спілкування, а відповідні органи посприяли б у вирішенні проблеми з приміщенням для роботи центру. Сьогодні ж для «Проліска» чи не єдина розрада – підтримка міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який дбає про організацію конкретними доброчинними справами: організацією занять прикладною творчістю, спортом, відпочинком на узбережжі. Сьогодні ж від них до свята – солодощі та запашний коровай.

Стрічка новин