Жарти про освітню реформу

В Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді провели фінальну гру 24-го обласного конкурсу команд КВН. Учасники - заклади загальної середньої та позашкільної освіти. Тема гри - «Нова школа - нові порядки». 

У фіналі обласного огляду-конкурсу виступили веселі та кмітливі учасники шести команд. Це -  школярі різноманітних освітніх закладів Чорнух, Козельщини, Шишак, Нових Санжар, Решетилівки. 

Юлія Коркішко, учасниця команди «Бонжур» (смт. Шишаки)

-  Ми всі дуже одночасно різні, одночасно особливі. Ми і команда, і  ми - сім’я. 

Фінальній грі передували два відбіркових етапи. Перший - шкільні та районні змагання,  другий - зональні огляди, де змагались тридцять три команди. Тепер найкращі жартівники виборюють першість, жартуючи про нововведення  реформи «Нова українська школа». 

Ольга Хлистун та Анастасія Сербен, учасниці команди «Old school» (м. Решетилівка)

- Це особливий конкурс, де діти можуть проявити себе, як вже особистості. Вони можуть жартувати на серйозні теми, вони не просто жартують, вони дають зрозуміти дорослим, що вони вже не діти. 

Організували захід - представники Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА  та педагоги ОЦЕВУМу. У складі журі - відомі освітяни міста. Мета таких ігор  - розвинути молодіжний рух Клубу веселих та кмітливих у області, навчити дітей жартувати, сміливо виступати на сцені та проявляти свої таланти.

Ольга Хлистун та Анатасія Сербен, учасниці команди "Old school" (м. Решетилівка)

-  І я змінилась просто кардинально. Я була наскільки закритою в собі, наскільки я боялась сцени, зараз мені простіше спілкуватись із людьми, простіше стояти на сцені, спокійно, вільно говорити.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію