Президент їде до Полтави

Після двох тижнів весни пішохідні доріжки не могли почистити через брак коштів, чи-то техніки. Втім, перед візитом до Полтави Президента України Петра Порошенка ситуація змінилася.

Вулиці міста почали розчищати, підмітати тротуари не тільки в центрі, а у спальних районах. Роблять працівники комунальної служби так якісно, що під ногами у пішоходів нарешті почав видніти асфальт. Правоохоронці, в свою чергу, переконують: вони працюватимуть, як завжди.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській обл.

- У нас на території області на теперішній момент перебуває три кандидати в Президенти. Завтра очікуємо приїзду ще одного кандидата в Президенти і нині діючого. Поліція буде працювати в штатному режимі, забезпечуватиме охорону публічної безпеки і порядку в місцях проведення масових заходів і вживатиме заходів для того, щоб права жодного із громадях, хто братиме в цій акції, або на цих заходах, не були порушені. ))

А от представники міської влади, у свою чергу, закликають громадян до порядку та просять утриматися від можливих протистоянь чи провокацій.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Шановні полтавці, сьогодні я б хотів звернутися до ГО та політичних партій. У розпалі Президентська кампанія, рано чи пізно вона закінчиться. Нам з вами жити у цьому місті. Я хотів би попросити учасників усіх учасників Президентської кампанії не перетворювати Полтаву на майданчик протистоянь, на майданчик силового протистояння.

Матеріал про перебіг візиту Президента до Полтави дивіться у наших наступних випусках «Новин».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію