Литва стає ближчою до України

У Полтаві з’явився культурно-економічний центр Литовської республіки. Відкрили його активісти Полтавського осередку Української академії лідерства спільно з представниками литовської делегації. Так литовці днями приїздили до міста з нагоди бізнес-форуму «Україна – Литва: європейський досвід». 

На базі приміщення Полтавського осередку Української академії лідерства тепер діє культурно-економічний центр імені Мікалоюса Чюрльоніса. Це відомий литовський митець, який жив на початку минулого сторіччя.  Центр, розповів Віце-міністр закордонних справ Литовської Республіки, стане своєрідним символом партнерських стосунків - Полтави та Вільнюсу.

Дарюс Скусявічюс, Віце-міністр закордонних справ Литовської Республіки

- Ми відкрили культурно-економічний центр імені Чюрльоніса, видатного литовського творця, який буде символом нашої дружби.

Тепер в Україні – чотири подібних центри. Тут будуть обговорювати та розробляти майбутні культурні, освітні та бізнес-проекти представники Литви та полтавські підприємці, активісти, освітяни, волонтери, студенти академії лідерства.

Олексій Сердюк, керівник Полтавського осередку Української академії лідерства

- Литовці дуже бажають співпрацювати, вони проявили ініціативу, ми цю ініціативу підхопили, підтримали, і зараз є цей центр. 

До слова, керівники та студенти УАЛ кілька років співпрацюють із країнами Європи. Так, сімнадцятирічна Христина готується до закордонної поїздки. Дівчина планує працювати у сфері міжнародних відносин, і навіть у представництві ООН.

Христина Головач, студентка Української академії лідерства

- Наша ціль – це представляти Україну, розповідати про неї світові, розповідати про те, що Україна розвивається, про зміни, які впроваджуються зараз в Україні, а також, щоб перейняти досвід державотворення, досвід розвитку освіти, технологій, інновацій та впровадити це в Україну. 

Найближчим часом УАЛівці анонсують спортивний захід для молоді - масштабний забіг навколо Корпусного парку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію