«Інноваційні практики в новій українській школі»

Так назвали семінар директорів міських шкіл. Відбувся він у навчально-виховному комплексі №16. Організували його працівники міського методичного кабінету. Говорили про досягнення та шляхи вдосконаленння методів навчання першачків.

Ідея цього проекту – навчити дітей працювати з інформацією, розвивати самоконтроль. Показали урок в першому класі. Вчитель Олена Степаненко продемонструвала, які інноваційні прийоми вона застосовує під час занять. Діти співали, танцювали та рухалися.

Олена Степаненко, вчитель 1-А класу НВК №16

- У нас вже як поєднано Нова українська школа і «Інтелект України», тому ми використовуємо деякі фрагменти з Нової української школи. Початок уроку ми проводимо за партами сидячи, потім фрагменти, вже середину нашого уроку, ми проводимо, як динамічну перерву на килимку. Підсумок уроку, ми також сідаємо за парти і проводимо це все за партами.

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Уже добігає завершення перший рік навчання, перший рік НУШ. І зрозуміло, що у кожного навчального закладу є свої здобутки і є свої досягнення, але я впевнений, що спільних високих результатів досягти можна, якщо лише директори матимуть такий «майданчик», на якому вони зможуть обмінятися результатами, обмінятися думками.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію