«Лісова казка»

Так назвали автори дитячий мюзикл. Родина Май написала та представила глядачам музичну виставу. Показали її у Полтавському міському будинку культури. Ролі виконували вихованці творчого центру Наталії Май. Це історія про Зайчика, який загубився у лісі, та його пошуки. 

- Коли поруч вірний друг, 

  Веселіше все навкруг

  Чи весною, чи зимой,

  Коли поруч вірний друг...

Так починається мюзикл у виконанні вихованців творчого центру Наталії Май. На сцені герої розігрують дитячу виставу. Вона – для діток до 12 років. Історія про маленьке Зайченя. Його викрала ворона. І всі лісові звірі його шукають. Станіслав Женько виконує одну з головних ролей. Він – Лісовик. 

Станіслав Женько, вихованець творчого центру Наталії Май

- Ми з Кощеєм повинні бути разом. Ми модні, ми друзі Баби-Яги, вона приїжджає на «ламбарджині», і ми виходимо з машини.

У пошуках Зайченяти герої йдуть за порадою до Річки та Верби. 

- Річка, річка, річечка, 

  Голуба вода.

  Над водою вербонька, 

  Наче молода...

  В річку задивилася на свою красу

На шляху героям зустрічаєтья і болотна Мавки та Кікімори.

Софія Кучер, вихованка творчого центру Наталії Май

- Виходимо з Кікіморою. Це моя подруга. І ми будемо з нею співати пісню, і ще й з Кощеєм про Бабку-Ягу.

Під час мюзиклу звучали пісні. Музику та слова до них написали Наталія, Олеся та Станіслава Май. Вчили діток викладачі творчого центру близько двох місяців. Вчитель вокалу Анна Хижко говорить: діти такі виступи люблять. Найважче було навчити співати в ансамблях.

Анна Хижко, викладач вокалу

- Це не просто концерт, це мюзикл, і потрібно було не тільки підготувати пісні, зробити якусь хореографію на ці пісні, але й вивчити тексти ролей, тому підготовка зайняла достатньо багато часу. І дуже відповідально дітки ставилися, і дорослі дуже відповідально. Дуже багато було репетицій насправді.

На виставу прийшли здебільшого діти. Утім, були й дорослі. Сергій Старих слідкує за творчістю творчого центру давно. Говорить: завжди з нетерпінням чекає їхніх концертів.

Сергій Старих, глядач

- Мюзикли в Полтаві я дуже рідко спостерігав. Хочу подивитися, наскільки це сьогодні розвивається саме в Полтаві. 

Автор мюзиклу Наталія Май поділилася, яка мета вистави, що разом з акторами хотіли донести глядачам.

Наталія Май, заслужена артистка України, автор і композитор

- Історія, яка вчить бути добрим, цінувати маму. Така тепла, ніжна, повчальна. Готували десь місяців чотири: слова, музика, голоси дітей, акторська майстерність на сцені. Дуже цікавою. У кожного героя – своя тема, своя пісня, яка його характеризує з хорошої чи з поганої сторони. Все на лейтмотивах, з кульмінаційними моментами, з переживанням.

По завершенню казки мама все таки знаходить Зайченя. Усього в мюзиклі взяли участь близько 50 дітей. Танцювальні номери підготували колективи Міського будинку культури. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію