Цього тижня розпочався Великий піст

Триває він із одинадцятого березня по двадцять сьоме квітня, тобто, до свята Великодня. Цей піст є найсуворішим та найдовшим серед чотирьох православних постів. Як не переплутати постування із звичайною дієтою, поради та правила дотримання - далі.

Суть постування, розповідає священик Василь Фазан, зовсім не у дієті. Каже, багато людей нині постує з неправильними мотивами, наприклад, схуднути, або тимчасово не грішити - не гніватись, не сваритись, не заздрити тощо. Служитель церкви говорить - піст, насамперед, - гарний період, аби боротись із недоліками характеру, аби після закінчення стати кращою версією себе.

Василь Фазан, священик Української православної церкви

- Піст - це можливість побачити гріх, перемогти його і більше його не повторювати. От тоді піст буде якраз правильним, і його результатом буде зміна нашого життя. Бо дуже часто люди вважають, що от ми постуємо, в піст ми любили ближнього, піст закінчився, ми про ближнього взагалі забули. Це абсурд і це утопія. І тому християнство, православ’я веде мову про те, що, поборовши якийсь гріх, ми до нього вже ніколи не повертаємось. 

За монастирським уставом, або типіконом, у період Великого посту православні утримуються від вживання м’яса, яєць, риби, молочних продуктів.

Василь Фазан, священик Української православної церкви

- Але ми знаємо, що ми живемо в суспільстві, і є люди, які літні, є люди, у яких є певні вади чи  хвороби, є маленькі діти, є вагітні дівчата. І тому церква до таких людей в першу чергу каже, що піст повинен бути мудрим. Ми не повинні зациклюватись лише на їжі.

Представники церкви у період посту радять більше молитись, утримуватись від соціальних мереж та розваг, читати Святе Письмо, переосмислити свої стосунки із Творцем.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію