55 тис грн аліментів та 19 тис грн штрафних санкції стягли з жителя Чутівського району

Чоловік сплатив кошти одним платежем.

За словами очільника юстиції Полтавщини Олега Тимченка, стягнення заборгованості зі сплати аліментів – один з ключових напрямів роботи державних виконавців. Законодавчі ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, які ввели в 2018 році, суттєво посилили відповідальність неплатників аліментів і продемонстрували вражаючий результат. За минулий рік державними виконавцями області стягнуто понад 287 млн грн аліментів.

Для тих хто не поспішає виконувати рішення суду добровільно, в обласному управлінні юстиції розповідають реальні історії, як приклад того, чому не варто так робити.

"Завдяки дії законів #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці отримали значні важилі впливу на неплатників аліментів і, наразі, боржники змушені сплачувати не лише заборгованість по аліментах, а й штрафні санкції", - наголосив Олег Тимченко.

Житель Чутівського району, який отримав постанови державного виконавця про тимчасове обмеження його прав, був змушений одним платежем сплатити майже 55 тис грн аліментів та понад 19 тис грн штрафних санкцій. Крім того, чоловік сплатив виконавчий збір, який склав 10% від суми боргу.

Загалом, завдяки запровадженню дієвих санкцій проти неплатників аліментів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, державні виконавці стягнули на користь українських дітей 5,2 млрд грн, повідомили в прес-службі Головного територіального управління юстиції в Полтавській області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію