Народні депутати України Артем Вітко та Сергій Каплін відвідали Полтавщину

Обранці побували у Карлівському, Машівському, Козельщинському та Новосанжарському районах, провели низку зустрічей із громадськістю.

Першою зупинкою нардепів Артема Вітка та Сергія Капліна став районний центр Карлівка. Тут обранці розповіли про свою роботу у парламенті та відповіли на запитання громадян, які їх хвилювали найбільше. 

Микола Ніколаєнко, мешканець Карлівки 

- За наш український газ нам доводиться платити, як наче ми його невідомо звідки добуваємо. Це, я думаю, турбує всіх громадян України. Субсидії є. Це гарно. Вони виручають. Але хотілось би, щоб ми жили не на субсидії. Щоб нам вистачало своєї зарплати платити.

Думку людей повністю розділяє Артем Вітко. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Про що я хотів би вас проінформувати щодо нашої спільної діяльності з моїм земляком Сергієм Капліним. Це безпосередньо боротьба з олігархатом. Я хотів би оголосити, що газова битва за Кошманівську школу закінчена нашої перемогою. Попри місяць боротьби проти газового олігарха Лелюка. Я знаю, що тут його вуха є. Так хай він слухає.

Представники ПАТ «Полтавагаз» знаходились у залі. Після такої заяви нардепа вони намагались зірвати захід. 

- Що особисто ви, Сергій Миколайович, зробили, коли у листопаді для всих українців і полтавчан також піднімали тарифи? І що ви збираєтеся робити, коли у травні знову їх будуть підіймати?

- Знаєте, чому такі великі тарифи? Коли хтось дуже негарно забігає в мою приймальню, провокує моїх помічників на якісь дії, які продали душу олігархам за 30 серебряників, як колись продав Іуда Христа. От через таких людей такі тарифи. Через це шоу, що ви нагнули людей разом з вашим власником. Ви душу йому продали?

Далі нардепи рушили в інші райони обасті. У Нових Санжарах вони потрапили на святкування Масляної та проводи весни. 

Загалом нардепи об'іхали та поспілкувались з людьми п'яти районів: Карлівського, Машівського, Козельщинського, Новосанжарського та Кобеляцького. За їх словами, проблеми крізь однакові. Це тарифи, безробіття, низькі пенсії та зарплати тощо. 

Сергій Каплін, народний депутат України 

- Ми приняли рішення об'єднати свої зусилля у боротьбі проти цієї аграрної мафії і проти газової мафії. Проти Лелюка, «Нафтогазу». Будемо обов'язкого добиватися результатів.

Артем Вітко, народний депутат України 

- До будь-якої політичної партії я не вступаю. Але в мене є однодумці по боротьбі. Тобто, зараз ми бачимо, що разом з Капліним ми подали законопроект. Саме зараз він наш однодумець по боротьбі з газовими олігархами. Але я поки що не бачу політичної сили, до якої мене б делегували люди.

Також Артем Вітко додав: аби розуміти проблеми людей – треба до них їхати, слухати, розмовляти. У Конституції записано: головним носієм влади є народ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію