В полтавському вузі пройшов нафтогазовий форум

В Полтавському національному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся ІІІ Міжнародний галузевий нафтогазовий форум. На нього з’їхались близько 100 керівників провідних нафтогазових компаній. На форумі фахівці говорили про розвиток галузі.

Близько ста керівників з різних провідних нафтогазових компаній приїхали в Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. Тут проходить ІІІ Міжнародний галузевий нафтогазовий форум. Проведення такої зустрічі на базі закладу є результатом плідної роботи з видобувними компаніями, зазначив ректор університету Володимир Онищенко. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Юрія Кондратюка 

- 35 нафтогазових компаній України, Білорусі, Польщі і інших країн зареєструвались для участі у даному форумі. За останні 5 років університет надзвичайно активізував співробітництво з нафтогазовими компаніями, що суттєво підвищило якість підготовки випускників для нафтогазової галузі. Участь у таких форумах студентів, випускників є надзвичайно важливими. Адже під час проведення форуму представники провідних компаній про сучасні інноваційні передові технології, які дозволяють інтенсифікувати видобуток нафти й газу.

Освіта-наука-бізнес – це та успішна формула, яку реалізовує технічний університет. Це і дає закладу бути одним із провідних вишів, вважає генеральний директор ТОВ «НТП «Бурова техніка» Віталій Вітрик.

Віталій Вітрик, ген.директор ТОВ «НТП «Бурова техніка»

- Наш гостинний Полтавський технічний університет є тим майданчиком, де збираються на сьогодні всі компанії. Зацікавлені, щоб ці зустрічі проходили в університеті. Адже тут є можливість і студентам прийняти учать. Це і безпосередньо контакт виробничників з тим підростаючим поколінням, з тими студентами, які завтра приходитимуть на об’єкти працювати для підвищення нафтогазовидобутку.

Важливість форуму підкреслив і директор ГПУ «Полтавагазвидобування» Євген Палєнка.

Євген Палєнка, директор ГПУ «Полтавагазвидобування»

- Ми зараз живемо в дуже динамічному світі. І кожного півроку змінюються технології, змінюються підходи до роботи. І дуже важливо зустрічатися з колегами, обмінюватись досвідом і набиратися нових знань в нашій галузі.

Проходить форум два дні. В перший фахівці обговорили три теми:  розвиток видобувних компаній, геологія та геофізика і модернізація сервісного ринку. У першому блоці виступив і ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко. Він розповів про актуальні питання кадрового забезпечення нафтогазовидобувної галузі. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Юрія Кондратюка 

- Ми добре розуміємо, що вимоги до персоналу нафтогазових компаній постійно змінюються відповідно до того, як розвиваються технології. Не можна навчити людину один раз і на все життя. Потрібно створювати умови для постійного розвитку персоналу. І найефективніше - це можна зробити, об’єднуючи зусилля університету і нафтогазових компаній.

Другий день форуму присвятили спільній роботі фахівців. Відбувся тематичний workshop та «круглий стіл».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію