Дах у полум'ї

Пожежа знищила покрівлю двоповерхового будинку за адресою В'ячеслава Чорновола, 40. У підвальному приміщенні будівлі - майстерня художників. Полотна не постраждали, але дах треба відновлювати. Тож художники Ігор та Ганна Велички продають свої картини, щоб відремонтувати покрівлю.

Біля будівлі – згарище. Обвуглені балки, битий шифер – залишки від даху. Пожежа сталася ще 9 березня. За інформацією рятувальників, вогнем знищено шиферну покрівлю по дерев’яній обрешітці, дерев’яні стіни та речі бувші у вжитку.

У підвальному приміщенні будівлі – майстерня подружжя художників Анни та Ігоря Величків. При пожежі їм лише трохи залили стелю. На стінах в майстерні картини висять цілими серіями.

- Це всі ваші картини? Чи й дружини тут є?

- Це мої картини, а дружини – на другій стінці. Але зараз, так як залили, то перенесли сюди і стопочку склали.

Вибух кольорів, сонце, природа і квіти. Соковиті, об'ємні, здається, що живі. Характерною рисою робіт Ігоря Величка є теплі палітри та об'ємні деталі. Для роботи чоловік використовує мастихін – металевий шпатель. Без розчинника, а накладаючи фарби прямо на полотно. 

Ігор Величко, художник 

- Та я все полюбляю. І пейзажі, і натюрморти, і абстракцію. Те, що лягає на душу, тим і займаюся.

Дружина Анна – колега по пензлю. У творчості не конкуренти, а скоріше партнери. Їх картини досить часто виставляються в галереях чи художньому салоні. Наразі поціновувачі мистецтва можуть ознайомитися з осінньою серією, яка висить в експозиції. 

Ігор Величко, художник 

- Це осіння серія, наших вуличок полтавських. І серія нічної Полтави. Дві серії там. Вони знаходяться в салоні.

Скільки коштів на відновлення даху потрібно, невідомо. Ремонт сподіваються зробити якнайшвидше.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію