Майстерність, відточувана роками

На обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго» вчергове визначали кращого за професією. Відповідний конкурс серед представників робітничих спеціальностей тут проводять вчетверте. У професійній майстерності між собою змагалися працівники автотранспортного цеху. 

Урочисто вишикувана техніка та працівники автотранспортного цеху. Цього дня вони будуть виборювати звання кращого за професією. Подібні змагання серед полтавських теплоенергетиків проводять не вперше. В минулі роки змагались слюсарі, зварювальники, електромонтери, а цього разу настала черга представників автотранспортного цеху визначати з-поміж себе найкращого.

Володимир Тарасюк, заступник начальника автотранспортного цеху ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» 

- Машиністи автомобільних кранів будуть переміщувати вантаж на точність установки і на швидкість виконання операцій. Розроблена система оцінювання їх роботи, і по кількості набраних балів буде визначено переможця. 

Першими свою спритність та професійну майстерність демонстрували машиністи автомобільних кранів. Випробовував свою вдачу і кранівник «Полтаватеплоенерго» Олександр Запорожець. На підприємстві чоловік працює уже двадцять другий рік. До конкурсу спеціально не готувався, адже схожі за рівнем складності завдання  зустрічаються у повсякденній роботі чи не кожного дня.

Олександр Запорожець, машиніст автомобільного крану ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Перша вправа була підняття вантажу вагою 400 кілограмів. Потрібно було його самостійно зачепити. Це дуже виявилося складно. Я думав, буде простіше.

Наступним у конкурсній програмі було змагання екскаваторників. Завдання у них було також не з легких: із пляшки, закріпленої на ковші, екскаватора налити воду у три склянки, і це тільки перша вправа. Петро Ткачук у професії 25 років. Чоловік ще не брав участі у подібних конкурсах та трохи хвилюється. 

Петро Ткачук, машиніст екскаватору ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Ми щодня таке пробуємо. Ну не таке, а робимо кожного дня. Така в нас робота. 

Для машиністів екскаваторів підготували ще вправи з м'ячем та відром, по вінця наповнені водою. 

Володимир Тарасюк, заступник начальника автотранспортного цеху ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» 

- Цей конкурс уже четвертий. Основні критерії, по яких сьогодні будуть оцінюватися учасники, - це професійна майстерність, професійні навички і швидкіть виконання технологічних операцій.

Цього дня випробували свої сили ще й водії колісних автотранспортних засобів.

Попри холоднечу і підступний дощик, який так і поривався розігнати глядачів та ускладнити і без того нелегкі завдання для учасників, захід видався захопливим, яскравим і видовищним. Представники якої з робітничих професій наступними змагатимуться за право називатися найкращими, поки що невідомо. Тому всі структурні підрозділи обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» вже готуються до майбутніх протистоянь, відшліфовуючи свої професійні вміння.

Усього в цьогорічному конкурсі взяли участь 14 працівників автотранспортного цеху підприємства «Полтаватеплоенерго».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію