Підвищення зарплати та покращення умов праці – одні з вимог залізничників

Зібралися вони під стінами Полтавської міської ради. Ще 5 березня відбувся збір координаційної ради профспілки Машиністів України. Лунали пропозиції влаштувати страйк із повною зупинкою поїздів по всій Україні до того часу, поки вимоги залізничників не будуть виконані. Але прийняли рішення поки пікетувати будівлі, які належить Кабміну, тобто, виконкому в обласних містах. 

Біля східців Полтавської міської ради – протестувальники з плакатами. На них – усі вимоги останніх. В основному це підвищення заробітної плати та покращення умов праці. Хочуть і європейський режим праці та відпочинок.

Анатолій Клименко, голова дорожнього комітету «Вільна профспілка Південної залізниці машиністів України»

- Є один законопроект, який наразі виставляється про залізничний транспорт, де уже закладено корупційну складову. Це для того, щоб локомотивні бригади отримували ліцензії, здавали іспити. Будуть проводити відповідні оплати. Прийматимуть люди, але чи кваліфіковані, чи не кваліфіковані, адже уже на сьогодні залізницею керують люди, які повністю не мають залізничної освіти. 

Анатолій Клименко говорить: вони розуміють, що вимоги – не до міської влади. Таким чином вони хочуть показати Києву, що підтримують вимоги залізничників. 

А ще мітингувальники просять повернути право на страйк та поновити їх у списку №2. Адже права виходу на пенсію на пільгових умовах їх позбавили. Штат робочих професій щороку скорочується. Причина - низька заробітна плата, яка дуже різниться з оплатою роботи керівництва. 

Анатолій Клименко, голова дорожнього комітету «Вільна профспілка Південної залізниці машиністів України»

- Вони собі зробили мало того, що заробітню плату, починаючи від 150 тисяч до 1 млн. гривень в місяць. Вони ще й роздули штат правління, тобто, державні департаменти. І вони, як гриби ростуть. А залізничні професії, «рядові», ті, що виконують найтяжчу роботу, то вони їх скорочують. І називають це оптимізація. Сьогодні вже дійшли до того, що складач поїздів та помічник машиніста і машиніст. Помічника можна викинути, а складач, він теж знає.

Під стінами ради – представники робочих професій з усіх структурних підрозділів. Серед них «Локомотивне ДЕПО «Полтава» та «Моторвагонне ДЕПО «Полтава». Були і представники з інших міст. Віра Харченко представляє цього дня провідників. 

Віра Харченко, голова «Вільної профсоюзної організації ВЧД-8» Полтавської вагонної дільниці  

- Вагони у нас знаходяться у такому стані, що вже скоро, ви знаєте, ні на чому буде їздити. Ну і нікому. Люди розраховуються та виїжджають. Як раніше у нас було декілька років тому більше 1000 провідників, зараз – більше 100.

Така акція пройшла в чотирьох містах – Полтаві, Чернігові, Івано-Франківську та Тернополі. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію