У воді та з неприємним запахом

У жителів приватних будинків по вулиці Київське Шосе знову протікає каналізація, через що у полтавців виникає чимало незручностей. Чому після ремонту повторно прорвало каналізацію? Дізнавалась Ірина Щербак.

6 лютого на нашому телеканалі вийшов сюжет про прорив каналізації на вулиці Київське Шосе. Тоді ми дізнались у працівників «Водоканалу», в чому ж справа. 

Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал» 

- Ведуться роботи по вулиці Київське Шосе, 60. Там встановлена тимчасова насосна станція. Ну, а в мешканців будинків 16-18 найнижча точка, тому витікання води стається. Проте, фахівцями «Водоканалу» будуть усунені недоліки.

На наступний день водоканалівці дійсно приїхали і усунули аварію. Проте, в комфортній обстановці місцеві пробули не довго. Через місяць, зранку 8 березня, ці жінки побачили не ароматні квіти, а прорвану каналізацію з неприємним запахом. 

- Знову воніще, вікно відкрити неможливо. Вода сутками ця брудна вся тече.

Якщо перша аварія виникла, коли був сніг, який поглинав частину води, то зараз всі нечистоти текли полтавцям у двори. Вони самостійно знайшли тимчасовий вихід із ситуації.  

Надія Шлапаченко, полтавка 

- Люк обтоптали, обсипали самі землею, щоб ось так не розливалось. А тепер прокопали ось ті ямки, тепер тече туди. Все в багнюкі. Раз позгрібали, знову як пішло текти, другий раз згрібати… Я вже не знаю, скільки тут можна прибирати і що робити. 

За роз’ясненнями знову телефонуємо до «Водоканалу».

Ірина Щербак, журналіст

- По вулиці Київське Шосе, 16, тут знову прорвало каналізацію. Коли його відремонтують.

Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал» 

- Нижче по ходу стоків стоїть тимчасова насосна станція, яка перекачує стоки. Проте, періодично маємо підпірні явища. Найближчим часом, орієнтовно, на наступному тижні запланована заміна однієї з аварійних ділянок колектора, яка дозволить зняти навантаження.

А поки водоканалівці ремонтуватимуть аварійний колектор, мешканцям доведеться терпіти і жити в таких умовах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію