Публічна дискусія з представниками НАБУ у Полтаві

Директор Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України розповів полтавцям про роботу правоохоронного органу за друге півріччя 2018 року. Під час спілкування з журналістами згадав і про резонансну справу Полтавського губернатора та його заступника.

До початку дискусії директор Харківського територіального управління НАБУ Юрій Кравченко дав інтерв’ю. Під час нього очільник розповів, на якій стадії перебуває резонансна справа Полтавського губернатора Валерія Головка та інших працівників облдержадміністрації, яких підозрюють у хабарництві. 

Юрій Кравченко, директор Харківського територіального управління НАБУ

- Детективами Національного антикорупційного бюро здійснюється досудове розслідування. В рамках даного кримінального провадження було проведено низку обшуків з метою проведення речових доказів, які будуть використані, як докази винуватості в суді. Наразі більше інформації я не можу повідомити, оскільки це таємниця досудового розслідування. І ні детективи, ні прокурори САП не надали дозволу на його оприлюднення.

Саму ж зустріч розпочали з розповіді, що таке НАБУ та чим займається правоохоронний орган. 

Майя Каштан, представниця ХТУ НАБУ

- Це новий правоохоронний орган, створений він після Революції Гідності. Працівники бюро як знешкоджують, так і запобігають різним корупційним схемам.

Далі виступив Юрій Кравченко. Він розповів про діяльність НАБУ за друге півріччя 2018 року. 

Юрій Кравченко, директор Харківського територіального управління НАБУ

- На кінець лютого до суду було скеровано понад 180 кримінальних проваджень. На лаві підсудних перебуває понад 400 осіб. В той же час ми маємо лише 2 судові рішення наших кримінальних проваджень.

Після виступів кожен зміг особисто поспілкуватися з очільником Харківського управління.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію