Сюрприз для меломанів

Артисти та режисери Полтавської обласної філармонії створили нову програму «Хіти України». Прозвучали як невмирущі шлягери метрів української естради, так і музичні адаптації пісень сучасних поп-зірок.

Співачка Лариса Борисенко обрала для концерту пісню «Чорнобривці» авторства Володимира Верменича та Миколи Сингаївського. Артистка два роки жила й працювала в екзотичній Індії. Читала лекції про історію музики при посольстві України, давала концерти, дивувала індусів нетиповою для них технікою вокалу. Там побачила чорнобривці, що до болю нагадали Батьківщину.

Лариса Борисенко, артистка Полтавської обласної філармонії

- Коли я побачила ці чорнобривці, в серці все так стислось, так захотілося додому… Тому чорнобривці – для мене це пісня про берегиню, про маму. Це тепло душі. От вони навіть виглядають по-різному, так, як наші матусі. Вони такі багатогранні у нас. І ласкава, і ніжна, і добра, і щира, але вона одна така на цьому світі.

У першому відділенні концерту, за задумом режисерки, прозвучали хіти метрів української естради. «Червона Рута», «Черемшина», «Я піду в далекі гори» та інші. Із другою частиною поекспериментували - включили пісні сучасників, Олега Винника, Руслани, Насті Каменських.

Світлана Кравченко, режисер-постановник Полтавської обласної філармонії

- У філармонію приходять люди поважного віку, ми хочемо, щоб до нас йшло більше молоді. Молодих глядачів.

Символічно, що у концерті задіяні майже всі артисти та колективи філармонії, як досвідчені, так і зовсім юні. Заради однієї мети – надихнути слухачів, занурити у світ живої музики.

Лідія Кретова, солістка Полтавської обласної філармонії

- Звичайно, музика лікує, і взагалі надихає й допомагає пережити якісь свої ситуації життєві.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію