У Кобеляцькому районі жінка систематично страждала від домашнього насильства

Поліція повідомила про підозру її чоловікові.

Як зазначила керівник дільничних офіцерів поліції області Жанна Ахіджанян, 36-річна жертва домашнього тирана більше двох років терпіла побої. А в останньому випадку сімейного конфлікту, який став підставою для досудового розслідування за новою статтею Кримінального кодексу (126-1), 55-річний співмешканець побив не тільки жінку, але й її 5-річну доньку.

Жанна Ахіджанян відзначила, що для нашої області, це перший факт внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за вказаною статтею. Чоловікові вже повідомлено про підозру. 

Нагадаємо, з 11 січня цього року "кривдників" можуть притягнути до кримінальної відповідальності за домашнє насильство, що носить систематичний характер, до якого прирівнюються не тільки фізичний вплив, але й психологічне, економічне та сексуальне насилля.

"Реагування поліції на кожне звернення жінки раніше не приносили бажаних результатів. Оскільки штраф і громадські роботи, які винному неодноразово визначав суд за застосування насильства по відношенню до дружини були не ефективними (матеріали були складені за ст. 125 Кримінального кодексу). Як свідчать обставини останніх подій, правильних висновків він не зробив", - сказала Жанна Ахіджанян.

Більш суворе покарання, передбачене за домашнє насильство новою кримінально-правовою нормою, зможе істотно змінити ситуацію. А відповідно до статті 126-1 Кримінального кодексу, це можуть бути громадські роботи на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі до двох років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію