Війна, тарифи і зарплата: українці назвали найактуальніші проблеми

Найактуальнішими проблемами для більшості громадян України залишаються війна на Донбасі, високі комунальні тарифи та низький рівень зарплат і пенсій.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження "Україна напередодні президентських виборів 2019 – березень", проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень SOCIS з 5 по 10 березня 2019 року.

Згідно з опитуванням найважливішою проблемою в Україні 61% респондентів вважає війну на Сході, 55,5% - підвищення тарифів на комунальні послуги, 55,2% - низький рівень зарплат чи пенсій, 30,9% - зростання цін та інфляцію.

Крім того, значна частина населення віднесла до найактуальніших проблем безробіття (22,5%), корупцію у владі (21,8%). Натомість, найменш значущими проблемами опитані вважають недоступність якісної освіти (1,8%) та відсутність свободи слова і демократії (0,9%). Відмовились дати відповідь на це запитання або не змогли відповісти 0,1% респондентів.

Дослідження було проведено SOCIS з 5 по 10 березня 2019 року. Вибірка становить 2 тисячі респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Статистична похибка дослідження: +/– 2,1%. Опитування було проведене методом особистого формалізованого інтерв’ю за місцем проживання респондента.

Нагадаємо, згідно з результатами соціологічного дослідження, яке провела група Рейтинг, жителі України хочуть, щоб майбутній президент приніс зміни в країну.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію