Шість кімнатних рослин, які очищують повітря

Кімнатні рослини – не лише елемент декору, але й надзвичайно корисні для здоров’я. Наука стверджує, що рослини можуть зменшити стрес та занепокоєння, зволожити повітря у приміщенні, допомогти у депресії, та, за даними НАСА, очистити повітря.

Нижче зазначено шість кімнатних рослин, на які слід звернути увагу, якщо ви хочете підвищити якість повітря та, за замовчуванням, якість вашого життя.

Хризантема. Ця квітка, на думку НАСА, ефективно знижують вміст аміаку, бензолу, формальдегіду та ксилолу в повітрі.

Спатіфілум – ідеальна кімнатна рослина для людей, які переконані, що вони мають «дві ліві руки», оскільки рослина добре росте в умовах слабкого освітлення, та дають знати, коли їх потрібно полити, опускаючи листя. Спатіфілум може цвісти протягом багатьох років. Дуже ефективний при очищенні повітря від аміаку, бензолу, формальдегіду та трихлоретилену.

Сансев’єрія. Хоча ці рослини найкраще ростуть при яскравому світлі, вони практично не вимагають світла. Вважається, що сансев’єрії неможливо вбити. Вони витримують недбалість та довгі періоди відсутності води. Вони дуже ефективні для очищення повітря від бензолу, формальдегіду, трихлоретилену, ксилолу.

Алое вера – це одна з найбільш невибагливих рослин, яка вимагає лише добре освітленого місця, щоб добре рости протягом багатьох років. Отримали сонячний опік? Просто візьміть листок алое, розділіть його навпіл, та прикладіть до пошкодженої шкіри. Окрім того, алое вера прекрасно справляється з очищенням повітря від формальдегіду.

Нефролепіс піднесений – один з найбільш ефективних очищувачів повітря. Це ідеальна рослина для ванної кімнати. Він любить вологу та не потребує доброго освітлення. Крім того, він допомагає очистити повітря від формальдегіду та ксилолу.

Фікус еластик. Приваблива та неймовірно витривала, ця рослина буде добре рости, якщо дати їй простір. Фікус прекрасно бореться з бензолом, формальдегідом та трихлоретиленом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію