Ще дві сучасні поліцейські станції

Відкрили їх у Недогарківській територіальниій громаді Кременчуцького району та селі Дмитрівка міста Горішні Плавні. Поліцейські станції посилять превентивну функцію у забезпеченні правопорядку на територіях обслуговування і покращать якість надання послуг. 

Станції обладнані й оснащені сучасною оргтехнікою та усім необхідним, щоб дільничні офіцери могли працювати та виконувати свої функціональні обов’язки. На відкритті були присутні керівники 2-го відділення поліції та Кременчуцького районного відділення поліції, представники місцевої влади, гості та місцеві мешканці. 

Жанна Ахіджанян, начальник дільничних офіцерів поліції Полтавської області

- Спочатку вони якось боялися. Як воно може відбуватися? Райвідділок знаходиться десь, а ти сам. Сам приймаєш рішення. Сам кваліфікуєш правопорушення. Або злочин. Ти сам виїжджаєш на оці всі пригоди. Але зараз наскільки все налогоджено, що люди знають, що там є дільниця. І можуть звернутися за допомогою, або може якийсь злочин стався на території.

Антоніна Прядко, голова Дмитрівської сільської ради м.Горішні Плавні 

- За спільною домовленістю ми вирішили, що ми надамо приміщення, забепечимо орг.технікою, а вони дадуть нам людину, яка буде постійно тут працювати. Якщо знайдеться людина, яка захоче жити на території Дмитрівки. Через те, що це – найкращий варіант. Ми згодні купити житло для свого дільничного, щоб він жив тут, знав усіх, його всі знали. Щоб він набував авторитет серед громади.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію