За кого голосувати?

Тепер ознайомитись з передвиборчими програмами та обрати свого кандидата у Президенти можна за 10 хвилин. Громадська організація «Центр UA» презентувала онлайн-платформу ТОП-10 порівняльних програм кандитатів. 

На цьому інтернет-ресурсі можна ознайомитися з їхніми позиціями щодо низки державних питань. Крім цього, кожен може скласти власну програму ідеального обранця серед запропонованих за допомогою онлайн-тесту. Для цього потрібно лише перейти за посиланням vybory2019.pravda.com.ua

Олег Рибачук, голова ГО «Центр UA»

- Ми вибрали 10 найпопулярніших з усіх рейтенгів і проаналізували найпопулярніших кандидатів і по кожному, там де у кого яка позиція. Ви просто «клікаєте» на профіль кандидата, а потім, наприклад, стосунки з Росією. Ви побачите, яка є позиція у короткому, зрозумілому вигляді. 

Альона Гончаренко, регіональна координаторка ГО «Центр UA»

- Найлегше зайти через сайт «Української правди». Там одразу буде посилання на «Вибори-2019» або безпосередньо в гуглі, в пошуковій стрічці прописати «Вибори-2019» латинецею і одразу перейти на цей ресурс. Також важливим компонентом і цьому ресурсі є проходження тесту. Ви можете пройти тест за своїми власними вподобаннями, абстрагуючих від усіх політичних облич. Після проходження тесту програма автоматично сформує, який кандидат підходить вам за вашими цілями, цінностями і вподобаннями.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію