Президент Петро Порошенко ініціював відставку голови Полтавської ОДА та його заступника

Про це він заявив сьогодні 12 березня під час форуму «Від енергоефективності до енергонезалежності». 

Петро Порошенко, Президент України 

- Я попрошу пана прем'єр-міністра, звертаюся до нього з пропозицією надіслати мені подання на звільнення голови Полтавської ОДА Валерія Головка та його першого заступника пана Пісоцького. До них виникли серйозні претензії НАБУ, представлені відповідні докази, і для об'єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високої державної посади.

Нагадаємо, співробітники НАБУ провели обшуки в Полтавській обласній державній адміністрації. Детективи Національного антикорупційного бюро з'ясували, що керівник Полтавської ОДА Валерій Головко та його заступник Андрій Пісоцький з підлеглими вимагали від підприємців мільйонні відкати та хабарі у вигляді сотень тисяч доларів, елітних машин та коштовних гаджетів. 

І вже з'явилися перші коментарі після виступу Президента України. 

Юрій Бублик, народний депутат України

- На себе перебрав дороги місцевого значення, що дозволено йому за Законом, і немов би все добре, але замість того, щоб ремонтувати дороги, пан Валерій Головко створив організоване злочинне угрупування, яке сьогодні викривається НАБУ. Воно вимагало від підприємців, котрі мали б ремонтувати дороги, відкати у розмірі 50 % від зробленого. І коли я спілкувався з підприємцями, чому такі погані дороги? Чому така неналежна якість?Вони говорили: як ми можемо за половину від проектованого зробити щось краще вам.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію