На Полтавщині засудили розбещувача малолітніх дівчат

30-річний чоловік протягом 2015-2016 років оголювався в соцмережі перед дівчатами та знімав все на відео. За цей час він вчинив 12 епізодів.

За інформацією прес-служби прокуратури Полтавської області, чоловік, створивши сторінку у соціальній мережі під виглядом дівчинки розпочинав спілкування із іншими малолітніми дівчатами. Виходячи на зв'язок з деякими потерпілими через відеодзвінки, зловмисник оголювався, торкався своїх статевих органів та пропонував дівчатам зняти з себе одяг та дивитися на нього. Під час вказаних дій чоловік записував на відео те, що відбувалось, а потім розміщував це у себе на сторінці.

Окрім цього, зловмисник надсилав малолітнім відеофайли порнографічного характеру та вів цинічну переписку на сексуальні теми.

Прокуратура Полтавської області затвердила та скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно чоловіка за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 156 (розбещення малолітньої особи), ч.ч. 2,3,4,5 ст. 301 (виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) КК України.

Чоловіка визнали винним та призначили покарання у виді 10 років позбавлення волі. Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням, обвинувачений оскаржив його в суді апеляційної інстанції. Однак за принципової позиції прокуратури вирок суду першої інстанції залишили без змін.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію