Президент ініціював відставку голови Полтавської ОДА

Фото "УКРІНФОРМ"

 Петро Порошенко просить Кабінет міністрів представити йому подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, звинуваченого в корупції.

Про це він сказав, виступаючи на форумі "Від енергоефективності до енергонезалежності" 12 березня в Києві, повідомляє "Українська Правда".

"Я попрошу пана прем'єр-міністра… надіслати мені подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та його першого заступника пана Пісоцького", – сказав Петро Порошенко.

За словами Президента, до них виникли серйозні претензії в Національного антикорупційного бюро.

"Представлено відповідні докази, і для об'єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високої державної посади", – зазначив глава держави.

Нагадаємо, співробітники НАБУ провели обшуки в Полтавській обласній державній адміністрації. Детективи Національного антикорупційного бюро з'ясували, що керівник Полтавської ОДА Валерій Головко та його заступник Андрій Пісоцький з підлеглими вимагали від підприємців мільйонні відкати та хабарі у вигляді сотень тисяч доларів, елітних машин та коштовних гаджетів.

Згодом, справу про багатомільйонні хабарі чиновників ОДА прокоментував керівник Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію