Артем Вітко привітав зі святом 8 Березня жінок області

Обранець завітав до панянок не з порожніми руками. Кожна отримала солодкий подарунок та щирі слова подяки і вдячності.

Квіти, подарунки та пісні. Так народний депутат України Артем Вітко вітав мешканок Полтавщини з Міжнародним жіночим днем. З жінками різних професій та вікових категорій він провів зустрічі у шести районах області - Чутівському, Карлівському, Новосанжарському, Кобеляцькому, Козельщинському та Машівському. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Для мене завжди Восьме березня – це таке свято, коли мама вдома, бабуся. Я – з сім'ї військовослужбовця, і ми постійно переїжджали з місця на місце. Такий побут був, знаєте, тяжкий, тому що мама постійно пакувала речі. Я знаю, що на ваших плечах – дуже серйозна відповідальність.

Одна з тих, кого привітав Артем Вітко, – викладач у музичній школі Тетяна Песиголовець. Своїй роботі жінка віддала майже 30 років. За її словами, свята звикла влаштовувати сама. А тут вона – глядач. 

Тетяна Песиголовець, мешканка Кобеляцького району

- Мені моя робота дуже подобається. Дітки в мене чудові. Зустріч була дуже приємна, несподівана. Інтрига вдалася. Дуже було приємно за теплі слова, солодкі подарунки, чоловіки-артисти нас дуже приємно вразили.

В усіх населених пунктах, де побував народний депутат, жінки залишилися задоволені спілкуванням. Розраховують вони й на подальшу співпрацю і підтримку. 

Ірина Самойленко, мешканка Кобеляцького району 

- Мені дуже сподобалося, дуже приємно. Дуже гарно, багато емоцій і адреналіну.

Ірина Мельничук, мешканка Машівського району 

- Дуже приємно, що Артем Леонідович за нас не забув, приїхав привітав наших жіночок.

Сам Артем Вітко впевнений: чоловіки мають приділяти увагу жінкам не тільки Восьмого березня. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Сьогодні привітав жінок з їхнім святом, святом весни. Побажав їм здоров'я, ще раз їм сказав, що лише вони нас роблять сильними. Ми бачимо сьогодні ці очі, оплески. Люди дуже вдячні. Наші жінки потребують спілкування з політиками. Тому я сьогодні приїхав і не розповідав їм про якісь війни, як їм треба бути сильними, а просто приїхав привітати, як мам, доньок, бабусь. Приїхав від щирого серця привітати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію