Допомогти Ярославу

13-річний Ярослав Почтаренко з серпня 2018 року бореться з гостриим лімфобластним лейкозом. Для повного одужання дитині потрібно довготривале лікування та реабілітація. На це потрібні кошти. Сім'я самостійно не в змозі зібрати необхідну суму. Волонтери організували та провели чергову ярмарку. 

- Ой, погляньте, як навкруг усе шумить, гуде,

   То весна нам масляну веде: і широку, і багату, будем її разом зустрічати... 

Такими словами починається благодійний ярмарок на підтримку онкохворого Ярослава Почтаренка. Артисти, які розважали перехожих, приїхали з Диканського району. Продавчині підносять та розкладають на прилавках товар. Продукція різноманітна: млинці, випічка, солодощі, книги та вироби хенд-мейду. Організатори готували покупцям каву та чай.

Олена Добряк, організатор

- Це вже третя в нас ярмарка. І був один благодійний концерт. На даний час дитина буде отримувати третій блок хіміотерапії. Зараз потрібно трішки допомогти родині, тому що внаслідок дуже сильної хіміотерапії дуже сильно «посаджена» печінка. Тому два місяці дитина не отримувала хімії та була на дуже сильних препаратах для відновлення печінки.

Окрім дорослих до «доброї справи» долучилися і діти. Вони допомогали продавати товар.

Єлизавета Добряк, допомагала на ярмарці

- Я допомагаю онкохворим дітям. Ми завжди випікаємо різне печиво. На цій ярмарці у нас млинці, дуже багато млинців і дуже багато випічки, і хенд-мейд є, і резинки, і заколки. Я зробила такі ляльки із сукнями. А це маленький учасник – кішка.

Полтавці, які поспішали, кидали гроші просто в контейнер, не купуючи нічого. Інші обирали, здебільшого, випічку. Ярмарок тривав до 17.00. 

До його завершення розкупили майже все. За цей час було зібрано близько 12 000 гривень. Дитину чекає ще довге лікування та реабілітація. На це потрібні великі кошти. Родина їх не має. Зараз ви бачите на екрані номер картки ПриватБанку, на ім'я тата Почтаренка Руслана 5168 7573 7256 9915. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію