Квіти, що розцвіли передчасно

Щоправда, лише на живописних полотнах. У Полтавському художньому салоні представили свої роботи, присвячені найромантичнішій порі року, майстри пензля області. Про традиційну щорічну виставку «Весна. Квіти» – в матеріалі Лариси Шило.

Японські вишні, пишні півонії, вишукані іриси, ароматні грона бузку. Квіти, що дійсно розцвіли раніше природного терміну, ретельно зображені аквареллю чи олією.  На «весняному» вернісажі - дев’яносто сім картин.

Людмила Солодкова, директорка Полтавського художнього салону

- Весна дарує нам прекрасні почуття, емоції, надихає наших художників творити. Це традиційна виставка, має назву «Весна. Квіти». Приймають участь більшість наших художників, членів Спілки художників України.

Художниця Лариса Лукаш відома технікою розпису по шовку. Її особливість - у терплячому нанесенні на основу почергово шарів фарби та шарів резерву (особливої суміші, яка не дозволяє фарбі  розтікатись по тканині).  Каже - щовесни хочеться створювати нову роботу.

Лариса Лукаш, художниця

- Я зробила роботу «Перша квітка», «Бутон квітки», або «Квітка в розвитку», ну і «Квіти на підвіконні». Мені їх ще не дарували, сподіваюсь, що подарують. Але на полотні вони вже є. 

Майстриня акварелі Марина Рожнятовська вже планує їхати за натхненням до Одещини, на пленер на березі моря. Та чекає, коли розквітнуть живописні сади на Полтавщині. 

Марина Рожнятовська, художниця

- Зараз як раз весна, хочеться зображувати квіти. Тож і виставка така – «Ода квітам», «Ода весні». Тому я представила роботи з квітами. Піони, айстри, іриси. 

Помилуватись квітковими фантазіями полтавці та гості міста зможуть протягом  двох тижнів. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію