В Кобеляках відкрили оновлене терапевтичне відділення

На урочистості завітали голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, народний депутати України Артем Вітко, голова Кобеляцької райдержадміністрації Таміла Шевченко, депутати облради. Який вигляд має відреконструйоване відділення, бачила Юлія Хаврель. 

Щойно пофарбовані стіни, новенькі двері та пластикові вікна. Такий вигляд має оновлене терапевтичне відділення Кобеляцької центральної лікарні. Важко уявити, але ще місяць тому воно було найгіршим у закладі. 

Юлія Мосур, завідуюча терапевтичним відділенням Кобеляцької ЦРЛ

- Коли я сюди прийшла, відділення було занедбане, були проблеми з зовнішнім виглядом. А подивіться зараз. Воно дійсно чудове, як в хорошій європейській клініці. Я думаю, не гірше.

За словами лікарів, це свято не тільки для працівників відділення, а, в першу чергу, для його пацієнтів. 

Володимир Казирод, головний лікар Кобеляцької ЦРЛ 

- Протягом кожного року в цьому відділенні на 40 ліжках лікується більше ніж півтори тисячі чоловік. І це хворі та тяжко хворі.

На урочисте відкриття завітали почесні гості. Серед них – голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та народний депутат України Артем Вітко. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради 

- На прикладі цього терапевтичного відділення Кобеляк ми розуміємо, що таке синергія зусиль різних гілок влади. Це і Верховна рада, тут присутній Артем Вітко, народний депутат України, який доклав чималих зусиль для того, щоб цей проект реалізувався. Це і депутати обласної ради - Микола Андрієнко, Геннадій Коваленко, Микола та Сергій Жук. Вони якраз були тим генератором, який зміг акумулювати кошти, і 800 тисяч гривень з обласного бюджету отримав Кобеляцький район.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Коли я у вас був, я пам'ятаю, яке дбайливе ставлення від людей я відчував. Не лише до мене як до народного депутата. Я бачив ті дбайливі очі медичного персоналу, які за маленькі гроші у нашій країні працюють для людей.

Чиновники також зазначили: на досягнутому зупинятись не збираються. Рішучими кроками на Полтавщині втілюватимуть у життя реформу сільської медицини. 

Таміла Шевченко, голова Кобеляцької РДА

- В нас будується вже дві амбулаторії сімейної медицини в нашому районі. Це село Шингури і село Світлогірське. І, як обіцяли, до цих амбулаторій ми отримали два новеньких автомобіля.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію