Життя без аптек

У такій ситуації опинилися мешканці Дублянщини, Новобудови, Крутого Берега та Вакуленців. На території селищ немає аптек та аптечних кіосків. Найближча знаходиться в районі Південного вокзалу. Тож, щоб придбати ліки, люди проходять кілометри або користуються громадським транспортом. Відповідна петиція з проханням відкрити аптеки з'явилась на сайті міської ради. З її авторкою спілкувалась Анна Ружін.

Транспорт ходить, магазини та школи є, а от аптеки відсутні. Ольга Барсукова, авторка петиції, розповідає: у селищах Дублянщина, Новобудова, Крутий Берег і Вакуленці проживає близько 6 тисяч жителів, однак, на їх території ні аптеки, ні аптечного кіоску немає. Обіцянки від місцевих депутатів були, а результат – нульовий.

Ольга Барсукова, автор петиції

- Неможливо людині, якій стало зле саме зараз, або мала дитина. Чи просто ліки потрібні дуже швидко. Їй не можливо розв'язати цю проблему, не користуючись громадським транспортом, особистим транспортом. У пішій доступності немає жодної ні аптеки, ні аптечного пункту.

Тож в петиції жінка пише: часто ліки необхідні дуже швидко, але що від с.Новобудова, що від с.Дублянщина до Півд.вокзалу 3 км шляху, плюс с.Новобудова знаходиться ізольовано між залізничними коліями і має залізничний переїзд, у якого нормальне положення шлагбаума – закрите. Від с.Крутий Берег та Вакуленці у 2-3 рази далі. Це пряма загроза життю та здоров’ю людини!!! Просимо вирішити наше життєво важливе питання та знайти можливість для розміщення 2 аптек або 2 аптечних кіосків на території 4 селищ. Адже 1 аптека все одно не вирішить повністю цю проблему.

У Полтаві немає комунальної аптечної мережі. Є лише обласне підприємство «Полтавафарм». Але який алгоритм дій і чи можливе розміщення ще однієї аптеки, якщо є потреба... Тож телефонуємо.

секретар Полтавського обласного КП «Полтавафарм»

- Якщо є потреба у мешканців, чи можуть вони звернутися? З ким я можу з приводу цього поспілкуватися?

- У нас зараз немає керівництва, так що я вам нічим наразі не можу допомогти. 

- А коли зателефонувати?

- Я не знаю. Це з приводу Крутого Берега? 

- Так.

- Немає у нас зараз можливості там відкривати аптеки.

Крім підписувань петиції люди збирали ще підписи. 

Ольга Барсукова, автор петиції

- У мене в руках у 2 цих файлах знаходиться більше 500 підписів. Ми й надалі їх збираємо. Буде 700, а можливо, 800. Тому я вважаю, що коли ми прийдемо до міської влади, і я буду в руках тримати ці підписи, то це буде вагомим аргументом для того, щоб почати цей діалог.

Коли петиція жінки набере необхідну кількість голосів, її мають розглянути на комісії міської ради. Поки що триває голосування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію