ID-картка – надійний документ

Адже останнім часом виявляються масові підробки паспортів старого зразка

Серед найпопулярніших -переклеюють фото чи виривають сторінки. ID-картка ж містить відбитки пальців, тому вважається надійним документом, який визнається усіма країнами. Про це розповіла начальник відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції УДМС України у Полтавській області Оксана Біліхіна. ID-картку можна оформити у територіальному підрозділі за місцем проживання, попередньо зареєструвавшись в електронній черзі. Змінити ж картку можна в будь-якому підрозділі міграційної служби, незалежно від місця проживання. Під час виборів Президента України на виборчих дільницях особа, яка має ID-картку, теж зможе повноцінно проголосувати.

Оксана Біліхіна, начальник відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції УДМС України у Полтавській області

- Постановою №268 ЦВК затверджено, що і за паспортом-книжечкою, і за ID-карткою особа зможе проголосувати. Незалежно від того, міститься в ID-картці інформація про місце проживання, чи ні. Їй зобов’язані видати виборчий бюлетень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію