Рік без зв’язку

У частини полтавців в будинку 116 по вулиці Героїв АТО не працює телефон. Більшість жителів – пенсіонери, тому для них – це чи єдина можливість спілкування. З яких причин відсутній зв'язок та що про це говорять відповідні служби, дізнавалась Ірина Щербак.

- Кабель проходить ось в цьому колодязі. Літом ремонтували на машині 4 людини.

У військового пенсіонера Олександра Маслова майже рік не працює стаціонарний телефон. Вперше зв’язку не стало в березні 2018. Тоді чоловік звернувся в «Укртелеком» і телефон зробили. Проте, пропрацював він лише місяць. З травня апарат – знову без дії. 

Олександр Маслов, військовий пенсіонер 

- 9 травня відключили телефон, і з того моменту не працює. А телефон мені потрібний, чи-то в госпіталь зателефонувати, дочка хвора. Потрібно зв'язок якось тримати. Обіцяли в червні, липні, серпні, в грудні. Нічого не робиться. А коли телефоную, говорять: «Кабель ремонтують, ремонт триває». Тільки не говорять, якого року підключать.

Чоловік проживає за адресую вулиця Героїв АТО, 116. Проте, така проблема не тільки в цьому будинку. Поки ми знімали сюжет, до нас підійшла жителька сусідньої багатоповерхівки. В неї телефон не працює з 2015 року. 

Тамара Дукмас, полтавка 

- Мені просто надоїло ходити туди, там же черги, їх потрібно вистояти, щоб почути, що ведуться роботи. А роботи ніякі не ведуться, просто махнули рукою і все. Подавайте заявки. Та скільки ж можна їх подавати з 2015 року. Стид і позор.

До самого відділення «Укртелекому» звертатись не будемо. Як показала практика, ніякої інформації працівники на місцях не дають, а направляють до прес-центру, який знаходиться в Києві. 

- Зверніться до прес-центру. У нас є людина, яка офіційно це робить.

Телефонуємо у прес-центр.

Ірина Щербак, журналіст

- До нас звернувся полтавець, в якого рік не працює телефон. Ми хотіли б дізнатися, що там за ситуація і коли його зроблять.

Мар’яна Литвиненко, речниця ПАТ «Укртелеком»

- Ми перевіримо інформацію і зв’яжемось з Вам, і дамо Вам коментар з цього приводу.

Через деякий час речниця «Укртелекому» зателефонувала і повідомила. 

Мар’яна Литвиненко, речниця ПАТ «Укртелеком»

- На жаль, абоненти, які мешкають по вулиці Героїв АТО, не можуть користуватися послугами зв’язку через крадіжку мідного кабелю. Крадіжки стаються через те, що злодії можуть абсолютно спокійно проникати в підвали будинків, де є комунікаційний кабель, і викрадати його. Через це компанія звернулась до ОСББ, ЖЕКів, власників будинків задля того, щоб вони забезпечили закриття підвалів, щоб в них не можна було вільно потрапляти.

Кабель відновлять після повідомлення від ЖЕКу чи ОСББ про закриття підвалів. А до того часу Олександр Маслов користується мобільним, але коштів на нього не вистачає. Телефон постійно потрібно поповнювати, а живе чоловік на одну пенсію. 

Олександр Маслов, військовий пенсіонер 

- Потрібний телефон, адже по мобільному дуже дорого. Його потрібно постійно поповняти рахунок. Важко, і квартплата, і ліки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію