939 домоволодінь у Полтаві та в районі не обладнані індивідуальними газовими лічильниками

Цьогоріч ПАТ "Полтавагаз" не передбачає встановлення лічильників в будинках, де газ використовується лише для приготування їжі.

Під час апаратної наради в Полтавській міській раді обговорили питання, що стосується встановлення загальнобудинкових лічильників та індивідувальних лічильників спожитого газу на території Полтави.

Так, керівник виробничих служб м. Полтави та Полтавського району ПАТ "Полтавагаз" Юрій Самсонов повідомив, що нині на території Полтави та Полтавського району залишилися необладнаними індивідуальними лічильниками природного газу 939 домоволодінь, де газ використовується для підігріву води та приготування їжі. А також 27 тисяч 358 домоволодінь, де газ використовується тільки для приготування їжі.

"ПАТ "Полтавагаз" продовжує проводити роботи зі встановлення індивідуальних лічильників газу, згідно з вимогами Закону України "Про комерційний облік" по 939 домоволодіннях, де газ вкористовується для підігріву води та приготування їжі. Але, систематичні недопуски до роботи працівників "Полтавагазу", що пов'язані з небажанням споживачів встановлювати лічильники, призводять до невиконання закону", – розповів Юрій Самсонов.

Окрім того, він повідомив, що цьогоріч ПАТ "Полтавагаз" не передбачає встановлення лічильників в будинках, де газ використовується лише для приготування їжі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію