У Кременчуці стартував тримісячник чистоти та порядку

Підприємства, організації усіх форм власності, навчальні закла­ди, установи повинні навести по­рядок та благоустрій на прилеглих та закріплених територіях.

Сьогодні велике тримісячне прибирання у місті стартувало. Про це інформує прес-служба виконкому Кременчуцької міської ради.

Організували цей загальноміський захід, аби навести належний порядку після зими. Також хочуть налагодити своєчасне та безперебійне вивезення сміття з території міста, покращити його санітарний стан.

Упродовж трьох місяців підприємства, організації усіх форм власності, учбові заклади та установи мають прибрати та благоустроїти прилеглі й закріплені за ними території. Комунальники також не будуть осторонь, на кожне з них покладаються свої завдання:

  • КП "Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління" — ямковий ремонт шляхів, тротуарів, проїздів, шляхопроводів, а також підсипка та грейдерування ґрунтових шляхів міста;
  • КП "Автотранспортне підприємство 1628" та КП "Благоустрій Кременчука" — технічна підтримка бюджетних та комунальних організацій і установ міста у період проведення тримісячника чистоти і порядку;
  • КП "Благоустрій Кременчука" — комплексні заходи з впорядкування території парків, скверів, інших територій, які належать до земель комунальної власності;
  • КП "Спеціалізований комбінат ритуальних послуг" — поточний ремонт та впорядкування пам’ятників та братерських могил, що перебувають на утриманні підприємства.

Управляючі компаніїмають привести у належний стан цоколі будинків, паркани, прибудинкові території, дитячі майданчики, що перебувають на їхньому утриманні. А також залучити мешканців до впорядкування дворових територій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію