До 8 Березня в Київській районній раді відбувся святковий концерт

На ньому привітали всіх жінок, котрі працюють в Київському районі. В рамках урочистостей провели і церемонію нагородження.

Напередодні 8-го березня у Київській районній в місті Полтава раді привітали всіх жінок зі святом. Одна із них – військовий радіотелеграфіст вузла зв’язку Лариса Щербина. Щодня вона передає секретну інформацію про ситуацію в армії. За свою роботу військова отримала нагороду. 

Лариса Щербина, радіотелеграфіст 

- 8 Березня – це таке свято, коли жінка повинна відчувати себе жінкою. Приємно, що керівництво цінить нашу роботу, як ми стараємось для нашої держави. Це дійсно так, тому що в армію прийшли за власним бажанням, щоб якось допомогти нашій країні.

Разом із Ларисою Щербиною нагородили й інших жінок, які працюють в Київському районі міста: це і медики, і освітяни, і працівники культури. Представниць чарівної статі привітав і голова Київської районної в місті Полтава раді Сергій Синягівський.

Сергій Синягівський, голова Київської районної в м.Полтава раді

- Її Величність жінка оспівана в піснях, поетичних рядках, поемах. Ми захоплюємось нашими жінками, тому ми, чоловіки, не мислимо свого життя без жінок. Зі святом Вас, дорогі жінки. 

Після урочистої частини для жінок виступили відомі полтавські виконавці та колективи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію