Молодих матусь передчасно народжених та хворих немовлят привітали зі святом весни

У Центрі розвитку дітей раннього віку при обласній дитячій клінічній лікарні імені Скліфосовського провели благодійну соціальну акцію під назвою «Просто так!».

Після пологів син Вікторії важив лише два кілограми сорок грамів. Проте за два тижні набрав ще 130 грамів. Тож маму із немовлям невдовзі випишуть. А поки що Вікторія прямо у лікарні приймає вітання. Говорить, вчасно, адже жінка після народження дитини особливо вразлива і потребує уваги.

Вікторія Лисенко, молода мама

- Кожній жінці дуже приємно, коли на неї звертають увагу, коли вона відчуває себе гарною, особливо після народження дитини, бувають у дівчат комплекси з приводу свого тіла, то  якраз це і потрібно. 

Ініціатори акції – лікарі та благодійники, спеціалісти міських IT-компаній об’єднались, аби матусі напередодні Міжнародного жіночого дня відчули себе бездоганними та прекрасними. 

Андрій Кучеренко, учасник соціальної акції «Просто так!», співзасновник ІТ-компанії

- Це жінки, які зараз знаходяться у лікарні, які лежать з дітками, які народилися трохи передчасно. 

Для жінок підготували особливі подарунки. Серед них - сертифікати до салонів краси, аби матусі знайшли час для догляду за зовнішністю. Лікарка Аліна Семенюта згадує свій психологічний стан після пологів.

Аліна Семенюта, лікарка, співорганізаторка акції «Просто так!»

- Я встати не могла з ліжка, але так хотіла бути красивою. З того часу мені запам’яталось це. Хотілося б, щоб вони справді були богинями.

У подарункових наборах, розповідає організаторка акції Катерина Мироненко, також косметичні засоби, чай, який підвищує якість грудного молока, інформаційні брошурки з порадами щодо здоров’я, необхідними для молодої мами. 

Катерина Мироненко, психолог, співорганізаторка соціальної акції «Просто так»

- Це бальзамчики для тіла, антиалергенне мило, бальзам від розтяжок, який потрібен мамі, яка народила дитинку. 

Учасники акції привітали близько п’ятдесяти матусь. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію