5 мільйонів на нову комунальну техніку для Полтави

Лідер соціал-демократичної партії Сергій Каплін, допоміг вибити кошти із державного бюджету на оновлення комунального парку у місті. Разом із своєю командою, нардеп реагує на прохання людей, які живуть проблемами Полтави. І надалі він підтримуватиме тих, хто цього потребує.

Ось це один із снігоочисних тракторів, які допоміг закупити для Полтави лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін. Ще сім одиниць техніки знаходяться в автопарку КАТП-1628. Завдяки підтримці нардепа цього року вдалося полегшити роботу комунальників із прибиранням снігу взимку.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- За останні вісім років, мабуть, вперше була закуплена техніка для комунальних підприємств. До цього все робилося для того, щоби вбити дані комунальні підприємства. Тому завдяки великій підтримці Сергія Капліна було закуплено більше, ніж на п’ять мільйонів техніки. Це трактори, які допомагали чистити тротуари взимку. Це «Газелі» для робочих, брига, які розчищають зупинки, які розчищають сміттєві майданчики. Це «Газелі» і трактори, які потім будуть використовуватись для боротьби з амброзією.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота говорить: саме завдяки допомозі нардепа Сергія Капліна вдалося відновити роботу  комунального підприємства у Полтаві. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Є домовленості про закупівлю нової техніки для КП «Міськсвітло». Це сучасні вишки для обрізання дерев. Це сучасні вишки, які ми можемо використовувати для заміни ламп на висоті. Це сучасні вишки, які ми зможемо використовувати взимку для боротьби з бурульками. Тому відновлення комунальних підприємств, робота комунальних підприємств, покращення їх матеріально-технічної бази – це одне із головних завдань міської влади, яке ми зараз успішно реалізуємо. В тому числі, завдячуючи і підтримці народного депутата Сергія Капліна.

У Полтаві на вишки для збивання бурульок завдяки роботі Сергія Капліна з держбюджету виділили два мільйона гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію