Гравці «Ворскли» задекларували свої доходи

З першого січня в Україні розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у минулому році. Аби сприяти зростанню податкової свідомості людей, податківці Полтави щороку проводять різноманітні заходи. Нинішню акцію вони назвали гучно – «Зіркове декларування».

Міські податківці завітали до футбольного клубу «Ворскла». У цьому клубі грають семеро іноземців, які набули статус резидентів.

Тетяна Гуржій, нач.сектору організаційного забезпечення Управління у м. Полтаві ГУ ДФС у Полтавській області

- Нормами податкового кодексу визначено, що іноземні громадяни, які проживають на території України протягом року, 183 дні і більше набувають статусу резидента України. І таким чином вони повинні задекларувати свої доходи, отримані саме в нашій державі. 

Дисципліновано та в чітко визначений час бразильці, грузини, громадяни Албанії, Малі та Гани завітали до клубного прес-центру. За допомогою податківців «ворскляни» швидко, десь за п'ять хвилин задекларували доходи, зароблені в Україні. 

Андро Гіоргадзе, гравець ФК «Ворскла»

- Я перший раз декларую, і це дуже гарно. Все відкрито, гарно й для нас та для клубу, не по - чорному. Все це гарно. 

Олександр Кобахідзе, гравець ФК «Ворскла»

- Наскільки я знаю в «Ворсклі» це поставлено на гарному рівні, й до мого приїзду я думаю, що було все відкрито, чисто, перед телебаченням. І я вважаю, що це правильно і скрізь так повинно бути.

Тетяна Гуржій, нач. сектору організаційного забезпечення Управління у м. Полтаві ГУ ДФС у Полтавській області 

- Публічні люди, коли декларують свої доходи вони показують приклад іншим громадянам, що це необхідно і навіть престижно. 

За словами податківців кількість громадян, які своєчасно та добровільно декларують зароблене щороку зростає. Зокрема й завдяки таким акціям. Так минулоріч у Полтаві свої статки показали три з половиною тисяч громадян. Цього року фіскали очікують, що ця статистика зросте до чотирьох тисяч.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію