«Наші Берегині»

У Полтавському музеї авіації та космонавтики з нагоди Міжнародного жіночого дня відкрили персональну фотовиставку військового кореспондента, підполковника Володимира Лазарєва.

Владлен Орлов, науковий співробітник Полтавського музею авіації та космонавтики 

- Частина його колекції, презентована сьогодні, а це 24 світлини, це обличчя прекрасних панянок, прекрасних жінок, які демонструють позитив. Навіть не так відчутно війну, вона відходить на другий план. 

На знімках - портрети жінок, військовослужбовців Збройних Сил України, учасниць бойових дій на Сході держави. Фотографії відзняті із 2015-го по нинішній рік. Автор розповів, що героїні виставки, попри стереотипні уявлення щодо ролі жіноцтва на війні, не лише санітарки, а й артилеристки, мінометниці, навіть помічниці кулеметника. Виставка діятиме до 18-го березня.

Володимир Лазарєв, військовий журналіст

- Цей образ, образ жінки, берегині, захисниці, він повинен стати ключем у вихованні нашої молоді, в першу чергу у військово-патріотичному. Щоб кожен із громадян розумів, що в скрутну годину не тільки чоловіки захищаються нашу Батьківщину, а і наша прекрасна стать. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію