7 рослин, які вбивають віруси і очищають легені від слизу

Більшість з нас звикли вдаватися до використання лікарських препаратів при лікуванні майже будь-якої хвороби. Але чи правильно це і чи є інший спосіб повернути здоров’я? 

Сучасне суспільство і спосіб життя, який воно веде, стали причиною появи незліченної кількості захворювань і недуг. А антибіотики і лікарські препарати, які використовуємо в боротьбі з хворобами, ще більш небезпечні. Вони мають сильні побічні дії та провокують появу залежностей і стійкості до антибіотиків, повідомляє ukrhealth.net. Насправді, антибіотики руйнують тільки бактерії, а не віруси. Отже, їх використання марно навіть в ході лікування будь-яких хвороб, причиною появи яких є вірус. На щастя, матінка природа забезпечила нас надзвичайно ефективними рослинами і травами, які здатні надати вражаючий вплив на організм людини завдяки їх противірусним і антибактеріальним властивостям.

Евкаліпт. Активний компонент евкаліпта, цинеол, є ефективним протинабряковим і противірусним засобом. Саме тому він корисний при лікуванні запалень, простуд і конгестії. Все що вам потрібно, це помістити ефірну олію евкаліпту в аромадифузор, щоб вона могла розсіятися в повітрі і таким чином пом’якшила прояви респіраторних захворювань.

Шавлія. Пар шавлії лікує захворювання легень та синусити.

Часник. Часник є одним з найбільш сильних натуральних антибіотиків. Ви можете вживати його в сирому вигляді, у вигляді льодяника або капсул, або наносити на певні місця при лікуванні вірусної інфекції шкіри.

Чебрець. Це старовинний лікарський засіб підтримує здоров’я дихальних шляхів і лікує навіть такі бактеріальні інфекції, як пневмонію.

Корінь солодки. Він містить більше 20 тритерпеноїдів і 300 флавонідів, які володіють сильними противірусними, протизапальними, антимікробними та протираковими властивостями.

Орегано. Орегано – це ще один сильний антиоксидант і противірусний засіб, повний вітамінів та інших поживних речовин. Додайте кілька крапель олії орегано у склянку з водою, і випийте її.

Перцева м’ята. Ментол, який є в складі перцевої м’яти, розслаблює м’язи дихальних шляхів. Рослина володіє антигістамінними, антиоксидантними та ефективними протизастійними властивостями.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію