На Полтавщині завершили перевірку системи цивільного захисту

Перевірили Гадяч, Зіньків, Кобеляки, Горішні Плавні й Полтаву. А також Зіньківський, Кобеляцький, Гадяцький і Пирятинський райони.

На Полтавщині завершили контрольну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту. Комісія працювала 10 днів. Перевірили Гадяч, Зіньків, Кобеляки, Горішні Плавні й Полтаву. А також Зіньківський, Кобеляцький, Гадяцький та Пирятинський райони. Перевірили усунення недоліків у плануванні діяльності територіальної підсистеми, організацію роботи з виконання законодавства у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки й діяльності аварійно-рятувальних служб. 

Заступник голови комісії – заступник начальника управління, начальник відділу по роботі з органами влади і стратегічними об’єктами ДСНС України Євген Лінчевський зазначив, що одним із проблемних питань залишається утворення самостійних структурних підрозділів з питань цивільного захисту в структурах виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

"Комісія вважає, що стан планування діяльності територіальної підсистеми єдиної  державної системи цивільного захисту та її ланок й організації роботи щодо вимог законів і нормативно-правових актів після комплексної перевірки покращився. Багато недоліків усунено, але лишилися й проблемні моменти", – відзначив Євген Лінчевський.

Члени комісії упродовж свого перебування на Полтавщині надавали кваліфіковану допомогу із вдосконалення діяльності сил цивільного захисту. Загалом, ступінь усунення недоліків становить 75%, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Нагадаємо, контрольна перевірка в регіоні тривала з 25 лютого по 7 березня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію